topZdjecie
kwiatekDuzy

Elektroterapia


Zabiegi odchudzające bailine oferowane przez nasz gabinet kosmetyczny, to niezwykle skuteczna metoda pozwalająca na osiągnięcie szybkich efektów w niedługim czasie. Jej zamiarem nie jest osiąganie wysokich wyników sportowych, lecz funkcjonalny trening mięśni zapewniający zarówno estetyczny wygląd jak i sprawność fizyczną. Ma to nieocenione znaczenie dla dobrego samopoczucia oraz urody w połączeniu z odchudzeniem sylwetki.

Elektrostymulacja pobudza do pracy mięśnie za pomocą zmiennych impulsów elektrycznych. W trakcie zabiegu spalana jest tkanka tłuszczowa i redukowany cellulit. Prowadzi to do zmniejszenia obwodów ciała, a także odchudzanie. Symulator wzmacnia tkanki mięśniowe, zwiększa ich siłę i wytrzymałość, wygładza skórę i poprawia krążenie. Aktywując zaś metabolizm wpływa również na zmniejszenie apetytu i szybszą utratę zbędnych kilogramów. Dzięki elektrostymulacji odchudzanie jest o wiele łatwiejsze.

Kuracja dobierana jest indywidualnie w zależności od potrzeb. Podczas jednego treningu możemy pracować nad wszystkimi problematycznymi partiami ciała. Program symulatora treningowego można różnicować oraz dopasować do nastroju oraz aktualnej formy fizycznej pacjentki. Symulator wyposażony jest w sterownik pozwalający na samodzielną regulację mocy i intensywności treningu.

Średnio po każdym piątym zabiegu badamy osiągnięte wyniki, co pozwala nam na obiektywną kontrolę i ocenę skuteczności terapii.

Aparat bailine symuluje intensywny trening fizyczny. Łącznie ze skomplikowanym programem komputerowym symuluje różne formy tego treningu - do wyboru mamy 200  kombinacji programowych, które dobierane są indywidualnie dla każdej pacjentki, tak aby zabiegi odchudzające były jeszcze bardziej skuteczne.

Symulator treningowy bailine łączy wszystkie typy stymulacji - rozgrzewkę mięśni, intensywny trening, rozluźnienie mięśni oraz masaż. Aktywuje wszystkie mięśnie lub kilka partii mięśni jednocześnie prądem o bezpiecznie niskim natężeniu. Organizm, zatem nigdy nie jest narażony na impulsy o większym natężeniu niż potrzeba do aktywacji mięśni.  ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ NOWEJ STRONY
STUDIA URODY PRZY SKANDYNAWSKIM SALONIE FIGURY KOBIECEJ BAILINE:
www.studiourodywarszawa.com